START VOT pentru clipurile din competiția Meseria mea- brățară de aur

24748 Vizualizări
Data: 16 Noiembrie 2020

Competiția Meseria mea – Brățară de aur! organizață în cadrul Săptămânii europene a competențelor profesionale 2020, ajunge la ultimul nivel: votul pentru cele mai de impact experiențe! 
Astfel, puteți viziona toate clipurile validate, îl alegeți pe cel care vă impresionează și considerați că transmite cel mai bine mesajul corelat cu tematica acestui concurs, și îl puteți vota pe pagina de Facebook a evenimentului, click AICI.
Votarea se poate face o singură dată, până la data de 20 noiembrie, ora 17.59.

Lista tuturor testimonialelor intrate în competiție poate fi găsită mai jos, reamintind că în publicarea lor am avut în vedere criteriile enunțate în cadrul Concursului și nu intră în evaluare clipurile care nu întrunesc cerințele menționate sau care au fost trimise dupa data de 13 noiembrie 2020.


Mulțumim tuturor celor care s-au înscris, numărul tinerilor interesați să dea mai departe din experiența lor fiind unul foarte mare!

1 Afilipoaie Flavius Colegiului Silvic Bucovina Câmpulung Moldovenesc pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
2 Alb Andrei Liceul Tehnologic Grigore Moisil Deva pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
3 Alexandru Ardelean Liceul Tehnologic Marmația Sighetul Marmației pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
4 Anghel Larisa, Andrei Simona, Neacsu Irina, Buea Nicolas, Brat Rares Liceul Tehnologic IC Brătianu București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
5 Antofie Elena Colegiul Național Constantin Cantacuzino Târgoviște pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
6 Antoni Sonia-Gizella Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
7 Arghir Liliana Liceul Tehnologic „Petre S. Aurelian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
8 Avram Maria Liceul de Turism si Alimentatie Arieșeni pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
9 Baba Adelina Liceul Tehnologic Agricol Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
10 Băică Marian-Cosmin Liceul de Marină Constanța pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
11 Bajora Vasile Liceul Tehnologic Alexandru Ioan Cuza Bîrlad pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
12 Balasin Valentin Eduard Colegiul Tenic Nr. 2 Târgu Jiu pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
13 Batinas Raluca Georgia Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
14 Bercan Constantin Valeriu Colegiul Tehnic Nr. 2 Târgu Jiu pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
15 Bîcă Elena-Mădălina Liceul Teoretic Novaci Novaci pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
16 Bohotici Antonia Liceul Tehnologic Marmația Sighetul Marmației pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
17 Bordea Adela Maria Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
18 Borṣanu Alexandru-Constantin Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Iași pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
19 Brumă Loredana-Elena Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi "Onești Onesti pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
20 Bulișcă Georgiana Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Onești pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
21 Bungiu Mihai Constantin liceul tehnologic P S Aurelian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
22 Chindriș Cosmin Liceul Tehnologic Marmația Sighetul Marmației pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
23 Chirlui Anca-Maria Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Onești pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
24 Ciobanu Gabriela Liceul Tehnologic Petre Aulerian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
25 Cîrjaliu Andreea Gabriela Liceul Tehnologic „Petre S. Aurelian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
26 Ciutacu Tudor Colegiului Tehnic “General Gheorghe Magheru” Târgu Jiu pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
27 Colan Andreea Beatrice Colegiul Național Constantin Cantacuzino Târgoviște Târgoviște pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
28 Constantin Patrik - Costin Liceul Tehnologic Cezar Nicolau Brănești pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
29 Constantin Sorin Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” Bârlad pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
30 Cotu Karla Melania Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
31 Cristea Bogdan Liceul Tehnologic Constantin Bursan Hunedoara pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
32 Danaila Victor Emanuel Colegiul Tehnic Iuliu Maniu Bucuresti pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
33 David Maria-Lavinia Colegiul National Constantin Cantacuzino Târgoviște pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
34 Deak Adam Liceul Tehnologic Nr. 1 Valea lui Mihai Bihor pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
35 Dina Razvan Florin Liceul Tehnologic „Petre S. Aurelian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
36 Dincă Amalia Scoala Avram Bucuresti pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
37 Dinca Cristina Maria, Sandru Ana Maria Colegiul Tehnic Motru Motru pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
38 Doboli Monika Liceul Tehnologic Constantin Bursan Hunedoara pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
39 Dobroșevscaia Cristina Liceul Tehnologic „Sf. Dimitrie” Teregova Caransebes pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
40 Domide Anca Antonia Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
41 Dorita Mario Liceul Tehnologic Petre S Aurelian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
42 Drăgan Andreea-Giorgiana Liceul Teoretic Novaci Novaci pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
43 Drăgan Daniela Maria Colegiul Economic "Hermes" Petroșani pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
44 Dragomir Mariana Alexandra Colegiul Tehnic Mircea cel Batran Bucuresti pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
45 Duca Adrian Colegiul Tehnic Iuliu Maniu București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
46 Eremia Marian Cosmin Colegiul Tehnic Iuliu Maniu Bucuresti pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
47 Fetti Sonia Emanuela Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
48 Filipoiu Eliza Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
49 Foldvari Alexandra Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
50 Gabor Denisa Klementina Liceul Tehnologic Elisa Zamfirescu Satu Mare pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
51 Radu Andrei-Lucian Liceul Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
52 Gadalean Ramona Daniela Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
53 Gaman Vasilica-Florina Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Onești pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
54 Gerocs Larisa Liceul Tehnologic Francisc Neuman Arad pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
55 Ghita Maria Liliana Liceul P.S.Aurelian Slatina Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
56 Gurzu Dragos Costel Scoala Profesionala „Sf. Ap. Andrei” Smîrdan pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
57 Hanganu Denisa Elena Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Onești pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
58 Harkel Eleonora Liceul Tehnologic Elisa Zamfirescu Satu Mare pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
59 Hărsan Andreea Liceul Tehnologic „Sf. Dimitrie” Teregova Caransebes pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
60 Iantoc Bogdan UCECOM Craiova pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
61 Ioana Munteanu Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” Birlad pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
62 Ion Elena Maria Liceul Tehnologic Petre Aulerian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
63 Ionita Aurel Colegiul Tehnic Iuliu Maniu București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
64 Iovan Denisa Melinda Liceul Tehnologic Constantin Bursan Hunedoara pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
65 Isachi Alexandra-Maria Liceul Tehnologic Economic Virgil Madgearu Iași pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
66 Istrate Fabian Colegiul pentru Agricultura si industrie Alimentara "Tara Barsei" Prejmer pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
67 Iurniuc Constantin Colegiului Silvic Bucovina Câmpulung Moldovenesc pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
68 Juhasz Jozsef Attila Liceul tehnologic Constantin Bursan Hunedoara pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
69 Magherusan Anda Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
70 Manea Vlad Gabriel Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Onesti pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
71 Manolache Daniel Alexandru Colegiul UCECOM ,,Spiru Haret" București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
72 Maxim Andreea Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Năsaud pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
73 Mihai Alexandru Vica liceul tehnologic P S Aurelian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
74 Mihai Andrei Liceului Tehnologic de Electrotehnică și Telecomunicații Constanța pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
75 Mihai Bianca Maria Școala Profesională Specială pentru Deficienți de Auz ”Sfânta Maria” București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
76 Moisil Maria Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
77 Moldovan Denisa Colegiul de Servicii in Turism " Napoca" Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
78 Morariu Andra Lorena Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
79 Muresan Gabriela Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
80 Muresan Nicolae Colegiul Silvic Transilvania Năsaud pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
81 Naiman Roxana Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Onești pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
82 Neacsa Francesco Liceul Tehnologic Petre S Aurelian Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
83 Nechita Daniela Liceul Tehnologic Francisc Neuman Arad pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
84 Negară Roberta Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara din Timișoara Timisoata pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
85 Neicuțescu Ciprian Stefan Colegiului Tehnic “General Gheorghe Magheru” Targu Jiu pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
86 Nita Dorin Ionut Catalin Liceul Tehnic Energetic Dragomir Hurmuzescu Deva pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
87 Panța Alicia Daniela Liceul Tehnologic Transilvania Deva pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
88 Patrasc Ioana Madalina Liceul Tehnologic Bistrita Bistrita pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
89 Paulescu Daniela Liceul Tehnologic „Sf. Dimitrie” Teregova Caransebes pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
90 Petcu Robert Andrei Spiru Haret UCECOM București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
91 Petrasc Ioana Liceul Tehnologic Agricol Bistrița Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
92 Petre Vlăduț Liceul Tehnologic Henri Coandă Buzău pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
93 Pichiu Nicoleta-Denisa, Mihalcea Maria Lavinia, Ghiorghiță Larisa Ana, Someșan Adelina Gabriela Liceul “Andrei Mureșanu” Brașov pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
94 Pirvu Ioana - Denisa Colegiu Tehnic Gheorghe Asachi Onești pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
95 Piticar Nicoleta Colegiului Silvic Bucovina   pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
96 Plavie Elena-Miruna Colegiul Național Constantin Cantacuzino Târgoviște pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
97 Pop Alexandra Liliana Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
98 Pop Izabela Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
99 Popatae Adriana Bianca Liceul Mircea cel Batran Bucuresti pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
100 Puian Bogdan Adrian Liceul Tehnologic Constantin Bursan Hunedoara pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
101 Puru Constantin Tiberiu Liceul Tehnologic Cezar Nicolau Brănești pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
102 Puscas Andrei Stefan Liceul Tehnologic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
103 Recalo Paul Andrei Liceul Tehnologic Valeriu Braniste Lugoj/Timis pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
104 Restivo Alessandra Liceul Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
105 Riti Raluca Denisa Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
106 Roman Georgeta Maria Școala Națională De Gaz Mediaș pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
107 Rotariu Adina, Croitoru Patricia, Fistioc Alin Colegiul Tehnic Motru Motru pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
108 Rus George
Colegiul Silvic Transilvania
Năsăud pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
109 Rusu Antonia Colegiului Silvic Bucovina Câmpulung Moldovenesc pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
110 Rusu Robert Andrei Colegiul Tehnic Iuliu Maniu București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
111 Rusu Sorin Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
112 Samziana Ioana Cristina Liceul Tehnologic Grigore Moisil Deva pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
113 Sănăucean Cătălina Ionela Liceul Tehnologic Ion IC Brătianu București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
114 Sandu Adita Georgian Colegiul Tehnic Iuliu Maniu București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
115 Sandu Emanuel Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Iași pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
116 Seretan Denisa si Seretan Andreea Liceul Tehnologic Agricol Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
117 Sigmirean Robert Adrian Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Raluca Ripan Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
118 Soare Mihaela Colegiul Național Pedagogic Mircea Scarlat Alexandria pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
119 Spiridon Ștefania Isabela Liceul Tehnologic Ion IC Brătianu București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
120 Stancioni Raul Gabriel Liceul Tehnologic Constantin Bursan Hunedoara pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
121 Szabo Agnes Denisa Colegiul Național Constantin Cantacuzino Târgoviște pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
122 Toboșaru Marian Liceului Tehnologic Henri Coandă Buzău pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
123 Todea Maria Liceul Tehnologic Agricol Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
124 Todirica Alexandra n/a   pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
125 Tolontan Raluca Liceul Tehnologic Constantin Bursan Hundoara pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
126 Török Jozsef Liceul Tehnologic Aurel Persu Târgu Mureș pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
127 Tripon Horia-Cornel Liceul de Muzică Tudor Jarda Bistrița pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
128 Turcin Elena Liceul P.S.Aurelian Slatina Slatina pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
129 Turcin Ramona Mădălina LTPSA Curtisoara pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
130 Varga Ioana Florina Liceul Tehnologic Grigore Moisil Deva pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
131 Varga Tamás-Alexandru Liceului Teologic Reformat din Cluj Napoca Cluj Napoca pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
132 Vasile Eduard Cristian Colegiul ” UCECOM ” Spiru Haret București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
133 Visan Alexandru Andrei Colegiul Tehnic Iuliu Maniu București pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
134 Voicu George Colegiul pentru Agricultura si industrie Alimentara "Tara Barsei" Prejmer pentru  a vizualiza clipul, click AICI 
135 VFN - - retras la cerere
         

Adăugat de: Nicusor Ciobanu

24748 Vizualizări
ULTIMELE EVENIMENTE
Data:
10 Decembrie 2020
Loc desfăşurare
Jud. Bucuresti, online, paginile de Facebook Erasmus+ România, Corpul European de Solidaritate și Eurodesk
Perioada:
14 Decembrie 2020 - 18 Decembrie 2020
Loc desfăşurare
Jud. Alba, online, online
ULTIMELE ştiri
20 Noiembrie 2020

Am anunțat STOP VOT în cadrul competiției: Meseria mea – Brățară de aur!

16 Noiembrie 2020

Începe votul pentru alegerea câștigătorilor competiției Meseria mea- brățară de aur!

ULTIMELE EVENIMENTE
Data:
10 Decembrie 2020
Loc desfăşurare
Jud. Bucuresti, online, paginile de Facebook Erasmus+ România, Corpul European de Solidaritate și Eurodesk
Perioada:
14 Decembrie 2020 - 18 Decembrie 2020
Loc desfăşurare
Jud. Alba, online, online
ULTIMELE ştiri
20 Noiembrie 2020

Am anunțat STOP VOT în cadrul competiției: Meseria mea – Brățară de aur!

16 Noiembrie 2020

Începe votul pentru alegerea câștigătorilor competiției Meseria mea- brățară de aur!